CERAGEM w Tarnowskich Górach …i po bólu !!!

Rozmowy o zdrowiu i trapiących nas chorobach to jeden z popularnych tematów sąsiedzkich pogaduszek, koleżeńskich spotkań i nieodłączny element towarzyszący nam podczas wyczekiwania w kolejce do lekarza.

Ile jest dla nas warte i jak wiele jesteśmy gotowi zrobić, by zachować zdrowie jak najdłużej? CERAGEM Tarnowskie Góry  ...i po BÓLU!!!
Nie trzeba się bardzo poświęcać. Wystarczy codziennie i za darmo położyć się na 36 minut na ciepłe łóżko lecznicze, które wykona kilka zabiegów medycznych i zrelaksuje poprzez wydobywającą się z urządzenia wspaniałą muzykę relaksacyjną.

W Tarnowskich Górach codziennie przekonuje się o tym kilkaset osób.

Każdego dnia odbywają się prezentacje zabiegów leczniczych na specjalnych urządzeniach medycznych. Każdy może przyjść i przekonać się sam na co te zabiegi działają. Sprawdzanie jest bezpłatne, a efekty najczęściej zadziwiają. Na miejscu klienci otrzymują wiele informacji o funkcjonowaniu organizmu i jego reakcjach na zabiegi.

Mottem Centrum Ceragem w Tarnowskich Górach jest nie tylko CERAGEM i po bólu…

ale również hasło: ABY LEPIEJ ŻYĆ

Efekty zdrowotne kilkutysięcznej grupy klientów Ceragemu w Mysłowicach oraz Rudzie Śląskiej są najlepszą rekomendacją i zachętą dla tych dopiero CERAGEM Tarnowskie Góry to fachowa pomoc i opieka.zaczynających zabiegi. Pracownicy Ceragemu służą fachową pomocą w trakcie ich trwania. Nieodłącznym punktem spotkań są prelekcje poświęcone problematyce zdrowotnej. Można się dowiedzieć, że urządzenia medyczne Ceragem służą nie tylko do zwalczania bólu kręgosłupa, głowy, ramion, bioder i nóg, poprawy krążęnia, poprawy przemiany materii, odchudzania itd., ale również, że pełnią funkcję zapobiegania powstawaniu chorób i różnych dolegliwości.

Po zapoznaniu się z efektywnością i możliwościami sprzętu medycznego firmy CERAGEM, wielu klientów decyduje się na jego zakup, by w zaciszu domowym cieszyć się z całą rodziną powracającym zdrowiem, lepszym samopoczuciem i ochotą do życia.

Centrum Ceragem w Tarnowskich Górach obsługuje mieszkańców miasta Tarnowskie Góry oraz okolicznych miast z terenu Śląska i Zagłębia: Piekar Śląskich, Bytomia, Lublińca, Gliwic, Świętochłowic, Zabrza, Rudy Śląskiej, Knurowa, Katowic, Mysłowic, Mikołowa, Sosnowca, a także Będzina, Lędzin, Tychów.
Codziennie obsługujemy kilkaset osób, dając im możliwość bezpłatnego testowania produktów.