Certyfikat medyczny

CERAGEM jako jedyna firma produkuje i sprzedaje urządzenia medyczne do termomasażu z certyfikatem medycznym wyprodukowane w Korei Południowej.

Termomasujące urządzenia Ceragem są jedynymi koreańskimi urządzeniami medycznymi dostępnymi na polskim rynku, których leczniczych właściwości doświadczyły już miliony ludzi na całym świecie.

Uwaga na podróbki urządzeń Ceragem!

Sprzedażą oryginalnych urządzeń Ceragem na terenie Polski zajmują się tylko i wyłącznie autoryzowane Centra dystrybucyjne Ceragem (do których należy m.in. nasze Centrum), w których mogą Państwo wypróbowywać i dokonać zakupu oryginalnych medycznych urządzeń wyprodukowanych w Korei Południowej, a nie w Chinach. Dokonując zakupu oryginalnych urządzeń Ceragem w centrach dystrybucyjnych mają Państwo pewność odnośnie jakości i efektywności naszych produktów, z których będziecie korzystać. Zyskują Państwo także pewność opieki gwarancyjnej i pogwarancyjnej na urządzenie zakupione u autoryzowanych przedstawicieli firmy Ceragem Co., LTD z Korei Południowej.

Ceragem pragnie zaznaczyć, iż wszelkie firmy sugerujące, że handlują urządzeniami Ceragem bezpośrednio importowanymi od producenta, oszukują Państwa, gdyż jedynym importerem oryginalnych urządzeń Ceragem jest firma Ceragem Poland Sp. z o.o. Natomiast oferowane przez firmy trzecie urządzenia, są zwykłymi chińskimi łóżkami masującymi i nie posiadają certyfikatu medycznego.

Otrzymanie certyfikatu medycznego, który posiadają oryginalne urządzenia Ceragem poprzedzone było wieloletnimi badaniami klinicznymi mającymi na celu potwierdzenie leczniczych efektów działania urządzeń Ceragem.

Poznaj również historię powstania i rozwoju firmy Ceragem: link