CERAGEM w Chrzanowie

Już od 24 kwietnia 2017r. zapraszamy na bezpłatne masaże kręgosłupa do nowego Autoryzowanego Centrum CERAGEM w Chrzanowie. Centrum mieści się w ścisłym centrum Chrzanowa, 80 metrów pieszo od Rynku, przy ulicy Dobczyckiej 11B, lokal na pierwszym piętrze. Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 17:00.

Centrum jest przygotowane do obsługi ok. 160 osób dziennie. Każdy zabieg trwa 36 minut. Warunkiem skorzystania z bezpłatnych próbnych zabiegów na łóżku Ceragem, jest zabranie ze sobą do Centrum dwóch prześcieradeł z bawełny oraz ubranie się w odzież z bawełny.

Centrum Ceragem znajduje się w odległości 850 metrów od stacji kolejowej Chrzanów Śródmieście. Bliskość dróg krajowych 79 i 44 oraz autostrady A4, umożliwia dogodne dotarcie do naszego Centrum Ceragem oraz poznanie masażu termicznego, również mieszkańcom miast regionu pogranicza śląsko-małopolskiego oraz zachodniej małopolski, takich jak: Trzebinia, Luszowice, Libiąż, Kopciowice, Chełmek, Jaworzno, Bieruń, Oświęcim, Brzeszcze, Zator, Wadowice, Spytkowice, Alwernia, Krzeszowice, Rudno, Skawina czy Kraków.

Oferujemy profesjonalne doradztwo. Prowadzimy również sprzedaż i serwis urządzeń. Oferujemy ceny producenta.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 604 597 515 lub poprzez adres e-mail: ceragem.rsl@gmail.com