Jak nabyć urządzenia medyczne Ceragem

Najwygodniejszą metodą zakupu urządzenia Ceragem jest bezpośredni kontakt z nami pod numerem telefonu: 604 597 515 lub poprzez email: ceragem.rsl@gmail.com. Pozostajemy do Państwa dyspozycji w godzinach: 9:00-17:00

Jak nabyć?

Urządzenie Ceragem można nabyć:

  • za gotówkę (w tym przelew na konto firmy),
  • w części za gotówkę, a pozostałą część na raty,
  • w całości na raty (cała procedura załatwiania kredytu załatwiana jest na miejscu w Centrum Ceragem Bielsko-Biała i trwa nie więcej niż ok. 10-20 min.)

Jak obniżyć koszt zakupu?

Ulga podatkowa – Cel rehabilitacja

W związku z tym, że urządzenia Ceragemu są urządzeniami medycznymi, można obniżyć koszt zakupu:

Każda osoba, która posiada grupę inwalidzką lub też orzeczenie o niepełnosprawności może otrzymać ulgę rehabilitacyjną przy zakupie urządzeń medycznych Ceragem, jeżeli według wskazań, przepisu lub lekarza łóżko lecznicze CERAGEM jest niezbędne w rehabilitacji danego podatnika lub ułatwia wykonywanie czynności życiowych.

Stosowanie do potrzeb wynikających z niepełnosprawności określonej osoby.

Można odliczyć pełny koszt zakupu łóżka od dochodu, ceragem-veco spowoduje zapłatę mniejszego podatku dochodowego. W/w pomniejszenie podatku związane jest z przepisami o uldze rehabilitacyjnej: od dochodu podatnika, osoby fizycznej przed opodatkowaniem. Wynika to z przepisów art. 26 ust.1 ptk. 6 ustawy z 26 lipca 1991r o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Odliczone od dochodu mogą być:

  1. wydatki na cele rehabilitacyjne – ulga rehabilitacyjna,
  2. wydatki związane z ułatwieniem wykonywania czynności życiowych,
  3. poniesione w roku podatkowym przez podatnika będącego osobą niepełnosprawną lub podatnika na którego utrzymaniu są osoby niepełnosprawne.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ABY POZNAĆ AKTUALNĄ CENĘ URZĄDZENIA CERAGEM ORAZ OMÓWIĆ SZCZEGÓŁY ZAKUPU. TELEFON: 604 597 515