CERAGEM na Świecie

CERAGEM to firma południowokoreańska, która połączyła w swoich produktach najnowsze osiągnięcia nauki i elementy medycyny niekonwencjonalnej.

DECLARATION OF CONFORMITY wydane przez Britisch Standard InstituteMisją firmy CERAGEM – firmy wyodrębnionej z południowo-koreańskiego koncernu Samsung Medical Electronic – jest poprawa zdrowia wszystkich ludzi na świecie, dbałość o zdrowy kręgosłup i krążenie. W tym celu tworzy innowacyjne produkty medyczne.

Ceragem już od 15 lat zajmuje się produkcją i dystrybucją najwyższej klasy urządzeń medycznych. Jakość i skuteczność lecznicza tych wyrobów pozwoliła firmie rozwinąć terytorium działania poza Koreę Południową.

W 2006 r. urządzenie medyczne Ceragem Master uzyskało status wyrobu medycznego. Obok dokument: „Declaration of Conformity” wydany przez Britisch Standard Institute.

W chwili obecnej Ceragem funkcjonuje w ponad 70 krajach świata.

CERAGEM zachowuje swoją silną pozycję lidera na światowym rynku urządzeń do termomasażu poprzez ciągłe badania i rozwój na rzecz zdrowszego i szczęśliwego życia. Pracują nad tym najwybitniejsi profesowie Uniwersytetów Medycznych w Seulu, liczna kadra fizjo i fizykoterapeutów, specjaliści medycyny naturalnej.

CERAGEM jest młodą, dynamiczną i szybko rozwijającą się firmą.
U podstaw sukcesu firmy i bezkonkurencyjności jej produktu leży unikalna strategia marketingowa polegająca na oferowaniu wszystkim klientom bezpłatnych masaży w każdym z Centrów CERAGEM.
Czyni tak, gdyż uważa, że najlepszym sposobem na zapoznanie się klienta z produktem jest osobiste sprawdzenie przez niego i przekonanie się o wszelkich korzyściach jakie przynoszą zabiegi na urządzeniach medycznych Ceragem.

CERAGEM rozwija się dynamicznie i otrzymuje liczne nagrody. Otrzymał wiele cennych wyróznień za najlepsze produkty do masażu. Posiada certyfikaty ISO za wysoką jakość produktów.

Nazwa CERAGEM pochodzi od dwóch wyrazów greckich :

  • CERA – co znaczy termiczny, cieplny, gorący,
  • GEM – co oznacza klejnot, kamień .