Ceragem a ból i reumatyzm

Na dworze zaczyna być zimno, często wieje wiatr, pada deszcz, jest dużo wilgoci. Dni są krótkie, ponure i szare – to obraz jesieni i zimy podczas których nasilają się choroby reumatyczne i ból.

Kiedy po kolejnej nieprzespanej nocy z powodu bólu, wstajesz z trudem z łóżka z zesztywniałymi stawami i pierwszą czynnością jaką wykonujesz jest zażycie leku przeciwbólowego – żebyś mógł cokolwiek zrobić – to znaczy, że Twoje ciało dopadł paskudny reumatyzm, który –według medycyny współczesnej – będzie Ci towarzyszył do końca twoich dni, zmuszając Cię do ciągłego zażywania drogich leków, żeby jakoś funkcjonować, bo nie ma ona sposobów żeby Cię z niego wyleczyć. Na dodatek nie wiadomo skąd się bierze.

Na reumatyzm w Polsce choruje około 5 mln osób. Chorują na nią zarówno dorośli jak i dzieci. W większości kobiety – ok.70 proc. wszystkich przypadków. 1/3 wszystkich rent przyznaje się z powodu reumatyzmu.

Jest to choroba, która atakuje tkankę łączną i stawy wywołując ból przy każdym ruchu, co powoduje, że staramy się ograniczyć ruch. Bezruch z kolei potęguje dalszą utratę sprawności i prowadzi do dalszych zniekształceń stawów i – w konsekwencji – jeszcze większego bólu. Nieodłącznymi towarzyszami reumatyzmu są często nadwaga, choroby układu krążenia i depresje.

Główną przyczyną jego powstawania jest zakwaszenie i zanieczyszczenie organizmu z powodu złej pracy narządów wewnętrznych, na co olbrzymi wpływ mają deformacje naszego kręgosłupa powodujące uciski na nerwy i blokujące komunikacje i kontrolę mózgu nad naszym organizmem.

Medycyna dalekiego wschodu od wieków zna skuteczną metodę leczenia tych dolegliwości naturalnymi metodami i środkami jakich dostarcza nam najlepszy z lekarzy – natura. Jest to masaż i podczerwień. I to właśnie lekarze koreańscy razem z wysokiej klasy inżynierami skonstruowali urządzenie medyczne do użytku domowego CERAGEM-VE, które przy pomocy masażu i podczerwieni skutecznie usuwa przyczyny powstawania bólu i reumatyzmu. Leżąc na rozgrzanym do temp.55 stopni C. urządzeniu, intensywnie nagrzewa ono podczerwienią całe ciało, a przesuwający się pod plecami, po mięśniach wzdłuż całego kręgosłupa, gorący nefrytowy masażer , skutecznie naprawia kręgosłup i stymuluje całe ciało do samo leczenia. Każdy kto położy się na zabieg na rozgrzanym urządzeniu medycznym CERAGEM-VE, od razu odczuwa ulgę i błogie odprężenie, bo podczerwień jest niezbędna do życia i bez niej nie mogą zachodzić w naszym organizmie żadne procesy życiowe. Jest to naturalna energia, która daje naszym komórkom siłę do prawidłowego wykonywania swoich czynności i utrzymania całego ciała w dobrym zdrowiu. Podczerwień regeneruje układ nerwowy. Rozszerza naczynia krwionośne ułatwiając dopływ krwi i limfy do schorowanych stawów i tkanek . Przyspiesza oczyszczanie i odkwaszanie organizmu z toksyn, które są przyczyną powstawania chorób reumatycznych z powodu ich osadzania się w stawach i tkankach łącznych, powodując deformacje i wywołując ból. Ponadto podczerwień stymuluje pracę nerek, wątroby i innych narządów naszego ciała, co przyspiesza oczyszczanie krwi. Czysta krew działa jak „sprzątaczka” która skutecznie wymiata z zakątków naszego ciała wszelkie zanieczyszczenia i złogi, w konsekwencji – nasz organizm wzmacnia się i zdrowieje. Dlatego w zimne jesienne i zimowe wieczory najlepiej czujemy się przebywając w pobliżu palącego się kominka lub rozgrzanego pieca, a jeszcze lepiej – położyć się na ciepły zabieg leczniczy po którym szybko przychodzi dobry, spokojny sen.

Niezwykłą skuteczność przeciw bólowego i leczącego m.inn reumatyzm działania urządzenia medycznego CERAGEM-VE może doświadczyć każdy, na bezpłatnych zabiegach prezentacyjnych, które odbywają się codziennie w Centrum Ceragem w Bielsku-Białej. Zachęcamy, abyście zapoznali się Państwo ze skutecznym, naturalnym sposobem leczenia swoich dolegliwości, co uczyni Was niezależnymi od innych, wolnymi od chorób ludźmi.

Swoje zdrowie weź w swoje ręce, nie powierzaj go innym, bo to Twój najcenniejszy skarb.