Od 6 miesięcy w Czechowicach -Dziedzicach. Przyjdź i spróbuj bezpłatnie.

Już ponad 6 miesięcy minęło od momentu uruchomienia nowego Centrum Masażu Kręgosłupa CERAGEM w Czechowicach-Dziedzicach.

To kolejne miasto, kolejny przystanek, gdzie realizujemy misję firmy Ceragem, którą jest poprawa zdrowia i jakości życia społeczeństwa.

Od ponad 15 lat nasza firma umożliwia mieszkańcom wielu miast i ich okolic, bezpłatne korzystanie z zabiegów rehabilitacyjnych na najlepszych na świecie urządzeniach medycznych do termomasażu, akupresury i chiropraktyki.

Nasze urządzenia medyczne Ceragem rehabilitują kręgosłupy pozbawiając ich bólu, stanów zapalnych, dbają też o dobre krążenie, sprawność działania układu nerwowego, pokarmowego, wydzielnicznego, odpornościowego i innych.

Nasz sprzęt medyczny pomaga dorosłym i dzieciom.

Do tej pory nasza firma pomagała ludziom w Rybniku, Dąbrowie Górnicznej, Mysłowicach, Rudzie śląskiej, Tarnowskich Górach, Zawierciu, Chrzanowie i Oświęcimiu.

Teraz troszczymy się o zdrowie mieszkańców Czechowic-Dziedzic i okolicznych miejscowości.
Z zabiegów skorzystało już kilka tysięcy osób. Wiele z tych osób po bezpłatnych próbach naszych urządzeń w Naszym Centrum, zakupiło sobie łóżka Ceragem i używają ich na co dzień w swoich domach z całymi rodzinami.

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług.

CERAGEM – …. aby lepiej i zdrowiej żyć.
Masaż, akupresura, termoterapia, chiropraktyka.